O firmie

Witamy w Ivo-Music

miejscu gdzie muzyka, dźwięk i światło jest inspiracją do tworzenia i działań związanych z profilem firmy. Bodźcem do rozpoczęcia działalności była pasja, jaką jest zamiłowanie do muzyki i czystego dźwięku.

  • Pragniemy uwrażliwić człowieka na piękno akustycznego, czystego brzmienia. Posiadając bogate doświadczenie muzyczne, sceniczne oraz doświadczenie w prowadzeniu grup wokalno-instrumentalnych, zarówno dzieci, młodzieży jak i trochę starszej młodzieży, postanowiliśmy stworzyć możliwość rozwoju artystycznego wszystkim, którzy wykazują jakiekolwiek zainteresowania muzyczne.
  • Korzystając z tego doświadczenia dajemy Państwu możliwość zakupu instrumentów muzycznych, sprzętu nagłośnieniowego i oświetleniowego w bardzo atrakcyjnych cenach a jednocześnie zachowując bardzo dobry stosunek cen do jakości oferowanych towarów.
  • Dopełniając ofertę świadczymy usługi w zakresie oprawy muzycznej na śluby, wesela, bankiety, festyny, zabawy i wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe.

Czym różnimy się od konkurencji?

Ivo-Music

Ivo-Music jako mała firma, każdego klienta traktuje jak partnera, z którym chce budować długoterminowe relacje. U nas poczujesz, że zajmujemy się Tobą. Zarówno w zajęciach muzycznych, sprzedaży czy usłudze oprawy muzycznej imprezy, podchodzimy do klienta indywidualnie, słuchając jego potrzeb i mając na uwadze jego zainteresowania i sugestie. Przy tym staramy się być konkurencyjni cenowo.

Zacznij współpracę z Ivo-Music a nie zawiedziesz się. Gwarantuję.

Łukasz Węglarz